Forum Index
SUBSIM Forum Search

The Web's #1 BBS for all submarine and naval simulations!
[ SUBSIM Review ] [ SUBSIM STORE ]
Current Forum | Archives 2002-2003 |

mod

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.     Forum Index -> General Topics
View previous topic :: View next topic  
Author Message
amigo



Joined: 15 Apr 2006
Posts: 13
Location: nad morzem POLSKA

PostPosted: Sat Apr 15, 2006 11:37 am    Post subject: mod Reply with quote

Witam kolegów, Nareszcie konkretne forum, w przystepnym dla mnie jezyku-mam pewien problem, wgralem GW i ruch w porcie mialem jedynie podczas pierwszej misji, teraz juz nie ma, tak jakby ta opcja wylaczyla sie, mam slaby sprzet :GF 550, celeron 2,4, Ram 760, co ( i jak ) mam wywalic z GW, zeby nie przycinalo sie
Pozdrawiam i WESOlYCH SWIAT
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
XXi



Joined: 17 Jan 2004
Posts: 162
Location: Warsaw, Poland / Nagoya, Japan

PostPosted: Sat Apr 15, 2006 4:10 pm    Post subject: Reply with quote

Nie wiem, czy tego uzyles, ale w modach opcjonalnych do GW jest mod zmieniajacy tekstury dna na stare - polecam serdecznie, to drobiazg ale ma ogromny wplyw na wydajnosc gry.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
amigo



Joined: 15 Apr 2006
Posts: 13
Location: nad morzem POLSKA

PostPosted: Sun Apr 16, 2006 5:10 am    Post subject: Reply with quote

soory XXI ale musisz mi to wytlumaczyc lopatologicznie, co, jak, gdzie i kiedy usunac ( zamienic)-wiesz, ja dosc dobrze buduje modele okretów podwodnych, ale grzebanie samemu w ustawieniach gier, to juz o wiele gorzej mi idzie-po prostu za slaby w tym jestem, tak, ze wiec prosze o tlumaczenie w sposób najbardzej prosty
Pozdrawiam
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
XXi



Joined: 17 Jan 2004
Posts: 162
Location: Warsaw, Poland / Nagoya, Japan

PostPosted: Sun Apr 16, 2006 3:33 pm    Post subject: Reply with quote

NIE ma problemu Smile

W jednej z czesci GW ( mod jest do sciagniecia w kilku czesciach ) w folderze mods znajduja sie opcjonalne mody.
Sprawdzilem: to czesc druga, GW 2., documentation & optional mods, "stock sea floor mod".
Tak jak w przypadku GW - powinienes ten mod zainstalowac w katalogu mods, zainstalowac przez JSGME i to powinno rozwiazac problem.
U mnie skok wydajnosci byl gigantyczny. Co prawda, z uwagi na Harbour Traffic zapewne w portach gra nie bedzie chodzic porazajaco dobrze, ale poza tym nie powinenes doswiadczac problemów jakie sa chlebem powszednim w czystym GW....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
amigo



Joined: 15 Apr 2006
Posts: 13
Location: nad morzem POLSKA

PostPosted: Wed Apr 19, 2006 12:42 pm    Post subject: Reply with quote

Serdeczne dzieki powalcze z tym
pozdr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.     Forum Index -> General Topics All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group