Forum Index
SUBSIM Forum Search

The Web's #1 BBS for all submarine and naval simulations!
[ SUBSIM Review ] [ SUBSIM STORE ]
Current Forum | Archives 2002-2003 |

O.. Nareszcie mozna se pogadac.
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.     Forum Index -> General Topics
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Pole



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 250
Location: Belfast, UK

PostPosted: Wed Apr 05, 2006 4:47 pm    Post subject: Reply with quote

Polak wrote:
Zawsze chcialem pojechac do Belfastu i sie napic piwa Very Happy
Irlandia to jeszcze nie tak daleko od Polski, i na szczescie tanie linje lotnicze tam lataja. Smile


Hehe, ano Guinness jest tu w porzadku, Ulster fry tez, w ogole Belfast jest ciekawym miejscem. Tanie linie sa, tylko ,ze do Polski nic nie ma bezposrednio i trzeba tluc sie przez Londyn i wtedy to juz wcale nie jest tanio. Zreszta do Polski na razie nie chce mi sie latac, zreszta nie bardzo jest po co Wink

Pole
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
amigo



Joined: 15 Apr 2006
Posts: 13
Location: nad morzem POLSKA

PostPosted: Sat Apr 15, 2006 11:44 am    Post subject: Reply with quote

Witam no to ja wypije WASZE zdrowie polska Warka Strong- zapewno lepsza i mocniejsza od zachodnich wynalazków.
pozdrawiam
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Grom



Joined: 22 Nov 2002
Posts: 92
Location: North Atlantic

PostPosted: Sat Apr 15, 2006 4:54 pm    Post subject: Reply with quote

amigo wrote:
Witam no to ja wypije WASZE zdrowie polska Warka Strong- zapewno lepsza i mocniejsza od zachodnich wynalazków.
pozdrawiam

Nie wiem jak inni, ale ja moge sie rozkoszowac polskimi wyrobami piwowarskimi u siebie. ;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
amigo



Joined: 15 Apr 2006
Posts: 13
Location: nad morzem POLSKA

PostPosted: Sun Apr 16, 2006 4:59 am    Post subject: Reply with quote

No to bardzo milo Panowie- Polacy, ze pomimo porozrzucania Was po calym swiecie, mozemy popisac sobie na tym forum-poswieconym zreszta najlepszej symulacji U-boota-SH III.
Dobrze bylo by stworzyc zgrana pake i prac ( w SH III) inne narodowosci.
Niestety ja jestem dopiero na etapie nauki recznego ustawiania porametrów torped jakos mi to nie bardzo wychodzi, ale jak wiem, sa u nas fachowcy w tej dziedzinie.
Pozdrawiam
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
2019



Joined: 11 Dec 2004
Posts: 596
Location: Polish dude in Amsterdam

PostPosted: Sun Apr 16, 2006 5:37 am    Post subject: Reply with quote

Grom wrote:
amigo wrote:
Witam no to ja wypije WASZE zdrowie polska Warka Strong- zapewno lepsza i mocniejsza od zachodnich wynalazków.
pozdrawiam

Nie wiem jak inni, ale ja moge sie rozkoszowac polskimi wyrobami piwowarskimi u siebie. Wink

Wczoraj jescze mialem Tyskie.
Unas mozna dostac polskie piwo ale trzeba wiedziec gdzie. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
amigo



Joined: 15 Apr 2006
Posts: 13
Location: nad morzem POLSKA

PostPosted: Sun Apr 16, 2006 5:44 am    Post subject: Reply with quote

2019- masz w podpisie fotke u-boota typu UB 1, posiadasz moze podobne jego fotki tylko wyrazniejsze???.
Tyskie??!! ostatni raz pilem nie rozwodniane rok temu, gdy kolega przywiózl mi prosto z browaru, te w sklepach sa jakby rozrzedzone.
Pozdr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Polak



Joined: 01 Mar 2005
Posts: 443
Location: Poland/Sweden

PostPosted: Sun Apr 16, 2006 6:31 am    Post subject: Reply with quote

Dla mnie moze i byc rozwodniane Very Happy i tak bedzie lepsze od Szwedzkiego piwa. Tu w Szwecji sprzedaja piwo o 3,5 % Laughing
Jak chcesz cos mocniejszego to musisz isc to specjalnego sklepu monopolowego, a tam sa takie ceny ze glowa boli. Yep
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Grom



Joined: 22 Nov 2002
Posts: 92
Location: North Atlantic

PostPosted: Mon Apr 17, 2006 3:41 pm    Post subject: Reply with quote

2019 wrote:

Unas mozna dostac polskie piwo ale trzeba wiedziec gdzie. Very Happy

Jest:

Tyskie
Zywiec
Warka
Brok
Okocim

Mozna kupic albo w sklepiku, albo w pubie sieci "J.D. Wetherspoon", do tego jest i Zubrówka, albo cala gama wódek bialych. To dla tych, którzy wola mocniejszego drinka Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Kekacz



Joined: 14 Apr 2006
Posts: 1
Location: Rzeszow/Poland

PostPosted: Fri Apr 21, 2006 7:20 am    Post subject: Reply with quote

O jak milo!

Witajcie tu zgromadzeni! Smile

Na forum zagladalem od dluzszego czasu, zarejestrowalem sie niedawno, glównie z powodu dostepnosci do dzialu z modami SH3 :> Nawet nie patrzylem nizej, dopiero trafilem do polskojezycznej czesci po wiadomosciach POLAKa Smile

W SH3 (wczesniej sh2) gram od premiery tego sima w naszym kraju. Z przerwa jesienno-zimowa, teraz wrocilem i nie moge sie oderwac. Nawet sny glupie mnie juz napadaja. Ostatnio snilo mi sie, ze strzelalem z flaka do mew, które nadlatywaly calymi chordami Very Happy

Trudno jednak dzielic czas pomiedzy gra a fotografia, która jest moja pasja, czasami sie udaje Smile

On-line nie gram, na to juz wogóle brak czasu. Trudno, jakos przezyje. Wiem co to jest adrenalina w pojedynkach z zywym przeciwnikiem, wszak uwielbiam simracing.

Tyle tytulem powitania.

Ps. A nasze piwo, zawsze moge na miejscu za kogos wypic, nie powiem, ze bez przyjemnosci Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
majama



Joined: 15 Dec 2004
Posts: 22

PostPosted: Fri Apr 21, 2006 2:50 pm    Post subject: Reply with quote

Witajcie

Cieszy mnie ten polski zakatek, chociaz dalej najwazniejsze rzeczy czyta sie na forum glownym po angielsku i dalej najlepszym polskim forum o ubotach jest Ubootwaffe Forum, to dobrze ze to powstalo. Mily slad.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.     Forum Index -> General Topics All times are GMT - 5 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group